Bombom Kupon çekme
Yorum Yok

 Bombom Kupon çekme

bombom kupon Çekmek

bombom kupon

Bombom Oyunu  337 games ve worms 😛 Hatırlayanlar bombom oyununun worms’a benzediğini  biliyordur.Bende  Küçüklüğümde worms yani kurtcuklar oyununu çok oynamışdım.Çeşit çeşit silahlar ufacık kurtcukların elinde ne şekiller alıyor ne ateşler ediyordu.Çok acayip stratejiler çok acayip yetenekler vardı worms da.
Eee ama tabiki artık online oyun dünyası gelişdikce oyunlarda kendini buraya adepte etmeliydiler ve ne yazıkki worms bunu beceremedi ardından devasa  çin şirketi 337games Bombom’u oyun dünyasına kattı :)
Şuan facebook entegreli web tabanlı  devasa bir oyun bombom 😛 en son 3.2  versiyonu  oynanmakda ve gün gecdükce yeni sw ler  oluşdurulmakda Bom bom oyununu çok sevdik tabiki  Ben dahil bir cok insan turkiyede hatta binlerce insan facebook entegresi ile oynadı bu oyunu şimdik müptelası biz oyunticaret.com ve gameticaret.com olarak en ucuz  bombom kupon satıcıları arasındayızTürkiye de Bombom oyununa  olan ragbeti  fark ettik ve www.gameticaret.com bombom kp satmaya başladık.Ucuz fiyatlı bombom kupon tabiki bizde ..

Birde  bombom kupon alma olayı var nerden alcam kime güvenicem  nasıl alcam bunlar önemli.Çünkü bombomda aldıgınız silahları  sabitlemek için mecburen kupon çekmeniz gerekli  bombom kupon çekmek içinde tabiki www.gameticaret.com’a yada www.oyunticaret.com’a üye olup güvenli bir bombom kupon satış sitesinden almalısınız.

Bombom epin kupon kodu alma kupon çekme satın alma siteleri

1) Mobil ödeme  yöntemiyle (avea turkcell vodafone) kontürlü bombom kupon çekmek
Bunun için gameticaret.com a üye oldukdan sonra http://www.gameticaret.com/ bu linke tıklayıp canlı destek hizmetinden yararlanabilirsiniz ama sistem full otomatik 7 24 calışır vaziyettedir.Sonteklif üzerinden yada mobil ödeme sekmesinden Bombom kp satın alabilirsiniz..

2) Kredi kartı ile ödeme,taksitli bombom kupon kodu alma. En uygun,en hizli taksitli bombom kupon beecash satın cekme olayıda  sitelerimize girdikden sonra kredi kartı sekmesinden devam ederek yapılır istediğiniz kadar bakiye yükleyebilir ve kp alabilirsiniz 24 saat otomatikdir.

3) Banka havalesi (ATM yada İnternet) havalesi şeklindedir. gameticaret.com ve oyunticaret.com sitelerinde ziraat bankası komisyon ücreti almadan 50 ise 50 lira yatırarak 50 liralık kupon alabilirsiniz.

Bu işlemlerden herhangi birisini yaptıkdan sonra 7 gün 24 saat bombom Epin kuponu  alabilirsiniz


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>